Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego

W dniach 5-7 czerwca 2024 r. w Zakopanem odbędzie się III Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego – konferencja, której celem jest stworzenie przestrzeni do twórczej dyskusji oraz rozwoju umiejętności zawodowych – elementów kluczowych w praktyce klinicznej pielęgniarek anestezjologicznych i intensywnej opieki. Rejestracja właśnie została uruchomiona – serdecznie zapraszamy do zapisów!

Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego to trzy dni intensywnych wykładów, paneli dyskusyjnych i warsztatów, prowadzonych przez wybitnych specjalistów z całego kraju. Uczestnicy mają unikalną okazję do uczestnictwa
w sesjach, które koncentrują się na aktualnych wyzwaniach i trendach w anestezjologii oraz intensywnej opiece. Wśród zagadnień przewodnich znajdują się:

  1. Nowe wyzwania i stare problemy pielęgniarstwa w anestezjologii i intensywnej terapii
  2. Płynoterapia okołooperacyjna i w intensywnej terapii
  3. Zakażenia w anestezjologii i intensywnej opiece
  4. Standardy leczenia bólu
  5. Rany w oddziałach AiIT – profilaktyka i leczenie
  6. Nowoczesne metody monitorowania higieny i dezynfekcji w szpitalach
  7. Kompleksowa opieka nad pacjentem – case studies
  8. Nowoczesne technologie w placówkach medycznych
  9. Żywienie kliniczne
  10. Współpraca w oddziałach AiIT

Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego to spotkanie wielu pokoleń i przedstawicieli różnych zawodów medycznych. W jednym miejscu innowacja spotyka się z praktyką, by kształtować przyszłość pielęgniarstwa anestezjologii i intensywnej terapii. Tę ideę odzwierciedla również Komitet Naukowy wydarzenia, w którym znaleźli wybitni specjaliści oraz pasjonaci anestezjologii i intensywnej terapii – zarówno młodsi przedstawiciele tej dziedziny, jak i doświadczeni specjaliści.
Organizatorami III Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego są wydawnictwo naukowe Evereth Publishing oraz Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii dla Dzieci UCK WUM.

Rejestracja n na www.fpa.edu.pl

Share This