LISTA DELEGATÓW NA OKRĘGOWY ZJAZD VIII KADENCJI

Wybory delegatów Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Zamościu na Okręgowy Zjazd VIII Kadencji zostały zakończone w dniu 24 października 2019 roku. Wyodrębniono 14 rejonów wyborczych w których do-konano wyboru 86 delegatów.

Rejon numer I

Edytuj
Lp.Nazwisko i imięZawód
1Bartnik ElżbietaPielęgniarka
2Furgała CzesławaPielęgniarka
3Wojdyła GrzegorzPielęgniarka

 

Rejon numer II

Edytuj
Lp.Nazwisko i imięZawód
4Konopka DianaPielęgniarka
5Pilip KrystynaPołożna
6Selech MarzenaPielęgniarka
7Walas UrszulaPielęgniarka

 

Rejon numer III

Edytuj
Lp.Nazwisko i imięZawód
8Łukasiewicz MichalinaPielęgniarka
9Kulczycka MałgorzataPielęgniarka
10Ożga BożenaPielęgniarka

 

Rejon numer IV

Edytuj
Lp.Nazwisko i imięZawód
11Antonow IrminaPielęgniarka
12Bartmańska WiesławaPielęgniarka
13Duma EwaPielęgniarka
14Dziedzic JagodaPielęgniarka
15Gierek MartaPołożna
16Godzińska AgnieszkaPołożna
17Hałas ElżbietaPielęgniarka
18Kasprzak- Czerwieniec EwaPielęgniarka
19Kiełbasa – Siennicki ErnestPielęgniarka
20Łepik WiolettaPielęgniarka
21Łyś MarzenaPielęgniarka
22Milanowska Chwedyk SylwiaPielęgniarka
23Siennicka KatarzynaPielęgniarka
24Wawryca – Kordulska TeresaPielęgniarka
25Wiater MałgorzataPielęgniarka
26Zams BeataPielęgniarka
27Żabska WiolettaPielęgniarka

 

Rejon numer V

Edytuj
Lp.Nazwisko i imięZawód
28Brzóska MariaPielęgniarka
29Kalacińska LilianaPielęgniarka
30Kosakowska EwaPielęgniarka
31Kubal KatarzynaPielęgniarka
32Madej EwaPołożna
33Muzyczuk JolantaPielęgniarka
34Okólska StanisławaPielęgniarka
35Sala MartaPielęgniarka
36Smyk EwaPielęgniarka
37Watras SylwiaPielęgniarka

 

Rejon numer VI

Edytuj
Lp.Nazwisko i imięZawód
38Augustynek ElżbietaPołożna
39Mazurek ElżbietaPołożna

 

Rejon numer VII

Edytuj
Lp.Nazwisko i imięZawód
40Jakubus – Ratyna AnnaPielęgniarka
41Komadowska EwaPielęgniarka
42Krzystanek MiraPielęgniarka
43Kulik GrażynaPielęgniarka
44Mazurek MagdaPielęgniarka
45Parkot IzabelaPielęgniarka
46Podhajna Wojtowicz LucynaPielęgniarka
47Raczkiewicz HalinaPielęgniarka
48Wróbel BeataPołożna
49Żołądek IrenaPielęgniarka

 

Rejon numer VIII

Edytuj
Lp.Nazwisko i imięZawód
50Graboś AnnaPielęgniarka

 

Rejon numer IX

Edytuj
Lp.Nazwisko i imięZawód
51Berbecka JoannaPielęgniarka
52Lis AlicjaPielęgniarka

 

Rejon numer X

Edytuj
Lp.Nazwisko i imięZawód
53Seremak AgataPielęgniarka
54Sikora JadwigaPielęgniarka
55Szwed HalinaPielęgniarka

 

Rejon numer XI

Edytuj
Lp.Nazwisko i imięZawód
56Adamowicz MałgorzataPielęgniarka
57Blacha UrszulaPielęgniarka
58Borowska MałgorzataPielęgniarka
59Droździel DorotaPielęgniarka
60Granda RyszardaPielęgniarka
61Łukaszkiewicz BarbaraPielęgniarka
62Pacion WiolettaPielęgniarka
63Paszko ZofiaPielęgniarka
64Słoma MariaPielęgniarka
65Zań ElżbietaPołożna
66Żółw AnnaPielęgniarka

 

Rejon numer XII

Lp.Nazwisko i imięZawód
67Bojar AnnaPielęgniarka
68Buraczyńska AgnieszkaPielęgniarka
69Szmit BożenaPielęgniarka
70Wnuk IrenaPielęgniarka
71Żyła EwaPielęgniarka
72Iwicka IlonaPielęgniarka
73Habit MonikaPielęgniarka
74Stępniak IwonaPołożna

Rejon numer XIII

Lp.Nazwisko i imięZawód
75Grela ElzbietaPielęgniarka
76Kowalczyk MateuszPielęgniarka
77Pachla BeataPielęgniarka
78Siennicka MariaPielęgniarka
79Trojak AnnaPielęgniarka
80Molas StanisławaPielęgniarka

Rejon numer XIV

Lp.Nazwisko i imięZawód
81Boroch BeataPielęgniarka
82Kupiec AnnaPielęgniarka
83Kusiak DanutaPielęgniarka
84Kwika Maria DorotaPielęgniarka
85Nowak ViolettaPielęgniarka
86Walewander JoannaPielęgniarka

 

Share This