Skip Navigation
 

Aktualności

Zaproszenie do programu Fundacji Dorastaj z Nami pn. Służba i Pomoc

Szanowni Państwo
Uprzejmie informuję, że Fundacja Dorastaj z Nami, która wspiera dzieci i rodziny żołnierzy i funkcjonariuszy służb publicznych rozszerza swoją działalność o wsparcie dla pracowników służb medycznych walczących z COVID-19 oraz ich dzieci.
Z pomocy Fundacji mogą korzystać także lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, salowe i inny personel służby zdrowia walczący z koronawirusem.

Fundacja Dorastaj z Nami od 10 lat zapewnia opiekę dzieciom żołnierzy i funkcjonariuszy służb publicznych, poległych lub poszkodowanych na służbie. Nasze wsparcie to m.in.: finansowanie stypendiów edukacyjnych dzieciom nawet do 25 roku życia, pokrywanie kosztów zajęć pozalekcyjnych, a także zapewnianie pomocy psychologów, doradców edukacyjnych i zawodowych. Od dziś także dzieciom pracowników służb medycznych zapewnimy taką pomoc i opiekę.
Dodatkowo pragnę poinformować, że wszyscy pracownicy służb medycznych, którzy przystąpią do naszego bezpłatnego programu Służba i Pomoc dostępnego na stronie https://dorastajznami.org/sip mogą skorzystać z bezpłatnej infolinii psychologicznej w czasie epidemii, a także zniżek na paliwo od jednego z partnerów naszej Fundacji.
Pragnę również nadmienić, że nasze dotychczasowe działania wysoko ocenił Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Pan Minister Paweł Soloch, który objął nasz program Służba i Pomoc, Patronatem Honorowym.
Link do materiałów informacyjnych: https://dorastajznami.org/materialy-sip-dla-sluzby-zdrowia/
W przypadku dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji.
Z poważaniem
Stanisław Ekiert
 
 
« powrót|drukuj