Skip Navigation
 

Aktualności

Zapytanie ofertowe „Udział w pracach państwowej komisji egzaminacyjnej w sesji jesiennej 2019 roku "

Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszonym przez Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych zapytaniem ofertowym na: „Udział w pracach państwowej komisji egzaminacyjnej w sesji jesiennej 2019 roku ", zwracam się z uprzejmą prośbą o udostępnie w Państwa siedzibie, przesłanego w załączeniu zapytania ofertowego oraz poinformowanie osób, które byłby zainteresowane udziałem w pracach państwowej komisji egzaminacyjnej.

Celem prac państwowej komisji egzaminacyjnej jest przeprowadzenie egzaminów państwowych dla pielęgniarek i położnych w sesji jesiennej 2019 roku. W pracach mogą uczestniczyć osoby spełniające wymagania opisane w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 30 września 2016 r. w sprawie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 1761).

Oferty w postaci uzupełnionego załącznika nr 1 do Zapytania ofertowego (formularz oferty) w formie skanu, należy przesłać na adres mailowy sekretariat@ckppip.edu.pl do dnia 10 lipca 2019 r.

Zapytanie ofertowe, udostępnione jest również na stronie http://www.ckppip.edu.pl/ w zakładce zamówienia publiczne – zamówienia podprogowe.
 
 
« powrót|drukuj