Skip Navigation
 


Archiwum

Nauka języka angielskiego i języka niemieckiego

Zgodnie z ustaleniami poczynionymi na konwencie Przewodniczących w dniu 19 października 2016 r. w zakresie przedstawienia Państwu, oferty nauki systemem on-line j. angielskiego i niemieckiego rekomendowanych przez Naczelną Izbę Pielęgniarek i Położnych przekazujemy Członkom samorządu oraz ich Rodzinom bardzo atrakcyjną i innowacyjną ofertę nauki języka angielskiego oraz niemieckiego. Został wynegocjowany dla Państwa Członków, bardzo korzystny rabat w wysokości 50% za roczny, kompleksowy kurs na platformie do samodzielnej nauki języków www.eTutor.pl .
Najważniejszą korzyścią nauki online jest fakt, że z kursów możemy korzystać w momencie gdy mamy czas i ochotę na naukę - możemy uczyć się w domu lub w drodze do pracy. Skutecznie i szybko możemy doskonalić: rozumienie ze słuchu, wymowę, pisanie, czytanie, słownictwo oraz gramatykę. Nie tracimy czasu na dojazdy na tradycyjne kursy i eliminujemy wysokie koszty z tym związane.
Nauka jest bezstresowa, dopasowana do aktualnego poziomu znajomości języka (dostępne są wszystkie poziomy) - a różnorodność materiałów sprawia, że chętnie wracamy do kolejnych lekcji. Platforma sama prowadzi użytkownika przez kolejne etapy nauki i jednocześnie jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze.
Z kursów korzysta już ponad 480 tys. użytkowników. Jednocześnie platforma eTutor jest merytorycznie dostosowana do potrzeb Naszego środowiska. Powiązanie ze słownikiem diki.pl , daje możliwość szybkiej nauki specjalistycznego słownictwa medycznego używanego przez lekarzy, pielęgniarki i położne (ponad 28 tys. haseł i wyrażeń).
 Wyjątkowa oferta specjalna tylko dla Członków Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych oraz ich Rodzin (ceny brutto):
eTutor ANGIELSKI 12 miesięcy: 119 zł zamiast 239 zł (50% rabatu)
eTutor NIEMIECKI 12 miesięcy: 84 zł zamiast 169 zł (50% rabatu)
Wystarczy kliknąć w link https://www.etutor.pl/offers/ipip, aby dokonać zakupu. 
Oferta obowiązuje do końca 2016 r.  
Więcej informacji o kursach uzyskają Państwo po kliknięciu w link: eTutor angielski, eTutor niemiecki.
W przypadku szczegółowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z firmą LangMedia: Andrzej Felczyński, tel.797 573 980,email: andrzej.felczynski@langmedia.pl
 
 
« powrót|drukuj