Skip Navigation
 

OSTATNI DYŻUR

Ogólnopolska Kampania Społeczna pt. "Ostatni dyżur"

Ogólnopolska Kampania Społeczna pt. „Ostatni dyżur” uroczyście rozpocznie się konferencją prasową, w dniu 27 maja 2015 roku o godz. 11.00 w Hotelu Gromada Centrum w Warszawie. W konferencji prasowej wezmą udział Przewodniczące/y Okręgowych Rad Pielęgniarek i Położnych, Członkowie Prezydium Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych, Przewodniczące Organów Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych.

W trakcie konferencji przedstawiony zostanie Raport Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych pt. "Zabezpieczenie społeczeństwa polskiego w świadczenia pielęgniarek i położnych". Odbędzie się również projekcja krótkich spotów, przybliżenie kampanii mediom oraz zaprezentowanie problemów dotykających pielęgniarki i położne. Podczas wydarzenia uruchomiona zostanie również strona internetowa kampanii: www.ostatnidyzur.pl, na której można podpisać Receptę (apel) kierowaną do polskich decydentów o podjęcie natychmiastowych działań w celu opracowania, a także wdrożenia programu zabezpieczenia społeczeństwa w świadczenia realizowane przez pielęgniarki i położne.

Działania kampanii prowadzone będą w całej Polsce, zarówno poprzez Internet, jak również regionalne konferencje „Ostatni dyżur” dedykowane politykom oraz lokalnym mediom.

Po konferencji zostanie sporządzony oraz zamieszczony na stronie Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych protokół z oficjalnej inauguracji kampanii ze szczegółowym opisem przebiegu wydarzenia.
 
 
« powrót|drukuj